Projekt Čtení pomáhá je projekt pro děti a mládež (do 18 let).

Projekt Čtení pomáhá nabízí  seznam  knih ke čtení,  rozdělených do tří kategorií podle věku čtenářů.

Seznam knih je zde.

Až některou z knih přečtete, vraťte se k nám zpět. Poté, co odpovíte na pár otázek vztahujících se ke knize, získáte 50 korun.

Tuhle odměnu si nemůžete vyzvednout v hotovosti, můžete ji však věnovat někomu, kdo čeká na vaši pomoc. Třeba na výcvik pejska, který pomůže postiženému člověku, na speciální kolo pro maminku, která nemůže chodit, nebo na operace, které vrátí zrak africkým dětem.

Čtení je úžasná zábava. Teď může být ještě něčím víc pro vás
i pro ty, kterým pomůžete. Těšíme se, že se k nám brzy vrátíte.

Pro další informace o projektu, klikněte zde.

Jak může pomoci Knihovna Průhonice?

• Knihovník Vám nebo Vašemu dítěti může pomoci s registrací nebo s ovládáním aplikace Čtení pomáhá.
  • …a samozřejmě – hlavně – Knihovna Průhonice Vám zajistí libovolnou knihu z tohoto projektu, abyste si ji nemuseli kupovat sami…