Aneb výstava London Twelve : Současné britské umění v galerii u Kamenného zvonu na Staroměstském náměstí. Výstava skončila, tak alespoň takové letmé ohlédnutí za ní. Ohlédnutí za současností a budoucností britského umění. Je fascinující sledovat, čím se lidé zabývají. Jakými formami přemýšlejí, jaká témata volí. Teď. Tímto (si) tedy zaznamenávám do tohoto blogu své myšlenky, své pocity, své reflexe z výstavy. Třeba budou inspirativní i pro někoho jiného, než pro mne. Uvidíme. Díky za Vaše případné komentáře autorů nebo děl. Svou recenzi jsem nazval podle jednoho z obrazů výstavy. Tak tedy Lounchni mne do budoucnosti, abych se mohl reloadovat.

S knihovnou na Výstavu: Recenze: Lounchni mne do budoucnosti, abych se mohl reloadovat

Celý článek si můžete přečíst zde.