Návštěva Království železnic

Království za lokomotivu! (Návštěva Království železnic)

Neděle 27.11. 12:45-18:30

Dětský koutek Knihovny Průhonice pořádá návštěvu Království železnic v Praze na Smíchově. – Projdeme celou prohlídkovou trasu, kromě toho určitě stihneme ještě i prohlídku LEGO vláčků, která je v Království železnic do konce prosince. Na stránkách Království železnic je napsáno, že „nikde v Čechách neexistuje na jednom místě tolik exponátů z lega“ - tak jsme zvědavi.

U dětí do 4 let je nutný doprovod nějaké blízké osoby, u ostatních zajistíme doprovod & dozor.

Sraz  ve 12:45 v Knihovně Průhonice. Společný návrat: 18-18:30 hodin v Knihovně Průhonice.

Navštívené místo: http://www.kralovstvi-zeleznic.cz/

Ceník

• Účast na akci dospělí zdarma, děti polovic. :-)
  • Vstupné Království železnic – Děti do 15 let 120 Kč.
  • Vstupné Království železnic – Děti do 1 metru výšky: 30 Kč.
  • Vstupné Království železnic – Dospělí: 200 Kč.
  • Pojedeme MHD, takže jízdenky (nebo jejich finanční ekvivalent) na městskou dopravu tam a zpět dle potřeby.

Abychom dobře odhadli počet potřebných průvodců, prosím zaregistrujte svůj předběžný zájem ZDE. Za každého účastníka vyplňte registraci zvlášť: (Klikněte na odkaz a vyplňte registrační formulář).