Knihovna Průhonice spouští novou, bezplatnou službu: Jste handicapovaní, immobilní, starší 70 let nebo máte jiný vážný důvod, který Vám brání zajít nebo zajet si do Knihovny Průhonice?

Jestliže ano,
Knihovna Průhonice přijede k Vám a přiveze Vám knihy, časopisy, noviny, hudební nahrávky, karetní & deskové hry, e-knihy až k Vám domů.

Tato služba platí pro všechna adresní místa v katastrálním území Průhonice, Průhonice Hole, Čestlice.

Zájemci se mohou přihlásit v Knihovně nebo na telefonu: 606577286, skype: xvitap, ICQ 584424763. Služba je (a vždy bude) bezplatná.

Přímo se nabízí kombinace této služby s jinou atraktivní službou Knihovny Průhonice: S nabídkou absenčního půjčování rozsáhlého hudebního archivu kronikáře obce Průhonice, hudebního historika Dr. Macka. Pro podrobnosti o této službě, klikněte zde.

PS: Ano, jako titulní obraz pro tuto službu jsme použili slavný obraz  popartového umělce Roye Lichtensteina.