Filmový festival Jana Hřebejka

Po úspěšném filmovém festivalu Jiřího Menzela Knihovna Průhonice pokračuje s organizací další filmové akce. Tentokrát společně shlédneme šňůru filmů českého režiséra Jana Hřebejka. Můžete se těšit na speciální program pro děti (program pro školy v dopoledních hodinách) a především odpoledne na diskuse se samotným režisérem Janem Hřebejkem a dalšími hosty jeho filmového štábu. Filmový maraton ukončíme jako obvykle až v 22 hodin večer.

Termín: 1.3.2012

Čas:od 10:00-22:00 (od desíti do desíti).

Místo: Sokolovna Průhonice

Vstupné: zdarma

Program (bude zpřesněn)

10:00 Zahájení

10:10 Šakalí léta s překvapením

12:00 Pelíšky

14:00 Zítra se bude… - obnovená premiéra!

16:00 Oskar po Česku s Janem Hřebejkem – Setkání s Janem Hřebejkem a jeho hosty.

18:00 Musíme si pomáhat

20:00 Pupendo

Odkaz na pozvánku

Mediální parner festivalu

• Česká televize

Možnost ubytování zdarma

Pro účastníky ze vzdálenějších míst nabízíme možnost bezplatného přespání ve spacácích v Knihovně Průhonice. Možnost i zapůjčení spacáku. (Do vyčerpání zásob). Máte-li zájem o toto ubytování, napište na mail@knihovnapruhonice.cz nebo tel. 606 577 286.