Tříkrálová šachová simultánka 2012

Na fotografii je mistr světa v šachu Garri Kasparov a  Petr Jachnin (Filmový klub Knihovny Průhonice). Fotografie není fotomontáž.
Pátek 6.1.2012 od 14:00
Šachová simultánka proběhne v restauraci Pizza Colloseum v Průhonicích – Restaurace U Bezoušků.
Vstupné: Zdarma
Bezplatné občerstvení: káva, čaj, voda, něco sladkého k zakousnutí.
Šachovou simultánku plánujeme pořádat každoročně ve stejném čase a na stejném místě.
Program:
  • Simultánka bude zahájena překvapením.
  • Následovat budou různá šachová show: bleskové zápasy, prezentace zajímavých partií, hra naslepo. (Šachový mistr Ing. Zdeněk Choleva zahraje s náhodně vylosovaným hráčem šachovou partii naslepo). (Naslepo bude samozřejmě hrát pouze šachový mistr).
  •  Na simultánce bude mít každý z účastníků příležitost zahrát si proti šachovému mistrovi Zdeňkovi Cholevovi. Simultánka bude zahájena přesně v 15:30. Je nutné přijít na zahájení simultánky včas!
  • Na závěr simultánky bude mít vybraný hráč možnost zahrát si na šachovnici Garriho Kasparova (podepsané G. Kasparovem).
  • Po celou dobu simultánky bude příležitost registrace nových hráčů do nově zakládaného šachového klubu Průhonice (a Čestlice), který bude oficiálně ustaven a zaregistrován v roce 2012.
Děkujeme JUDr. Janu Mužátkovi za bezplatné poskytnutí prostoru Restaurace Colloseum i za poskytnutí bezplatného občerstvení pro všechny účastníky této akce.
Prosba o pomoc
  • Máte doma šachy? a byli byste ochotni je na akci zapůjčit? Přineste je prosím v co největším předstihu do Knihovny Průhonice.
  • Máte známého šachistu? Pozvěte jej na tuto akci. – Ať se akce co nejvíce povede!
  • Máte ve svém okolí chytré děti? Přihlašte je do šachového kroužku, nechť se jejich inteligence rozvíjí tímto ušlechtilým duchovním bojovým uměním. Možnost hlásit děti již od 4 let. Viz Šachový kroužek.
  • Pomožte nám s propagací! Stáhněte si pozvánku na simultánku ve formátu A3 nebo A4 a vyvěste ji, kde můžete.

Se+!

(Se šachovým pozdravem Knihovna Průhonice)

Chcete se na akci přihlásit / zarezervovat si místo na Simultánce? Pošlete nám e-mail: (stačí nám Jméno, příjmení) na mail@knihovnapruhonice.cz